Упродовж поточного року ЛКП «Львівелектротранс» проведено ряд робіт на площі Івана Франка. Роботи виконуються вночі, без жодних затримок в русі, не спричиняючи дискомфорту мешканцям.

За словами директора ЛКП «Львівелектротранс» Андрія Свищо, площа Івана Франка підлягає реконструкції, замовником проекту і робіт якої виступає ЛКП «Львівавтодор». Тому ЛКП «Львівелектротранс» своєчасно не проводило капітальних ремонтів, заміни стрілочних переводів та трамвайного пересічення на площі Франка, хоча їх варто було б замінити ще декілька років тому.

«Оскільки плани початку реконструкції відкладені на невизначений термін, а колія перебувала в такому стані, що загрожувала безпечній експлуатації, ми замінили власним коштом два аварійні стрілочні переводи у червні – липні цього року.

Також підприємством планується замінити аварійне пересічення трамвайної колії на даній ділянці до 10 вересня. Станом на зараз, тривають підготовчі роботи, а саме виконано геодезичне знімання та розробляється технічна документація щодо виготовлення нового пересічення. Роботи виконуватимуться вночі, водночас буде якісно виконано замощення дорожнього полотна, яке зараз на цьому пересіченні є в незадовільному стані, а це безперечно покращить якість перевезень та сприятиме комфорту мешканців цього району. Адже не буде шуму та вібрації підчас руху вагонів», – розповів Андрій Свищо.

Нагадаємо, нещодавно на перехресті вулиць Підвальна-Руська завершено роботи та прокладено 50 метрів нової колії.

 

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс»