Щорічно Львів долучається до Європейського тижня мобільності –загальноєвропейської ініціативи, спрямованої на поліпшення навколишнього природного середовища та умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту та спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту.

Зокрема, з 14 до 22 вересня, львів’яни та гості міста матимуть можливість придбати мультимодальний квиток за 125 грн. – 7-денний абонемент на проїзд у трамваях, тролейбусах. Також, разом із цим, додатково отримають промокод на користування сервісами прокатів Некстбайк Україна і електросамокатів E-wings.

Придбати єдиний тижневий абонемент на проїзд у електротранспорті, з промокодами до сервісів, можна вже зараз на сайті: https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/ .

Довідково:

Гаслом Європейського тижня мобільності – 2020 є «Пересування без шкоди для довкілля!», яке спонукає громаду замислитися над тим, як транспорт впливає на якість міського повітря.

Водночас, мультимодальність сприяє комбінуванню різних способів пересування містом в межах одного переміщення або впродовж дня, в залежності від того, який спосіб є доречний в тому чи іншому випадку. Наприклад, використання мультимодального квитка дозволяє поєднувати трамвай чи тролейбус з електросамокатом чи велосипедом.

ЄТМ у Львові організовує Львівська міська рада спільно з КУ Інститут міста та проєктом TUMIVolt – міська мобільність з відновлювальної енергетики Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), що стартував в кінці минулого року у Львові.

Партнери заходів: ЛКП «Львівелектротранс», сервіси прокату електросамокатів E-wings та велосипедів Nextbike, веломагазин Команчеро, крамничка Zero waste, Альтернативна кава, магазин-майстерня Рихт, бренд вуличного одягу Rayon.

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник