У Львові контролери пасажирського електротранспорту замість жетона-картки будуть мати металеві жетони з особистим номером. ЛКП «Львівелектротранс» уже закупив нові металеві жетони та роздав контролерам, що перевіряють квитки у трамваях та тролейбусах у м. Львові.

Уже в понеділок, 24 лютого 2020, контролери пасажирського транспорту ЛКП «Львівелектротранс» вийдуть на роботу із жетонами нового зразка.

Відповідно до Правил користування електротранспортом у м. Львові, контролер ЛКП «Львівелектротранс» повинен мати посвідчення, жетон контролера і штрафні квитанції встановленого зразка та на вимогу пасажира пред’являти його та посвідчення пасажирам. Додатково контролер може користуватися нагрудною камерою та іншими технічними засобами, зокрема під час виникнення конфліктних ситуацій.

Варто зауважити, що раніше контролер пред’являв картку-жетон паперового зразка. З понеділка дійсними є лише металеві жетони, на яких зазначено посаду, логотип підприємства та порядковий номер жетону. Наразі працівники ЛКП «Львівелектротранс» можуть пред’являти окремо жетон та посвідчення. Згодом контролери матимуть більш зручний варіант, а саме чехол-портмоне для жетона та посвідчення.

Нагадуємо, що контролери у міському електротранспорті Львова можуть здійснювати вибіркову перевірку, наприклад, лише на задньому майданчику трамвая або підходячи до кожного другого чи кожного третього пасажира.