У понеділок, 23 листопада о 16:01, на вул. Любінській, неподалік «Будинку меблів», зупинка Аеропортна трапилась дорожньо-транспортна пригода за участю пішохода.

Водій тролейбусного маршруту № 29 (166) прямував відповідно до графіку у напрямку Аеропорту. У цей час 10-річний школяр травмувався, намагаючись перейти дорогу на червоний сигнал світлофора.

«Переглянувши відео з камер спостереження, службою безпеки руху підприємства виявлено, що школяр переходив дорогу на червоне світло. Водій тролейбуса оперативно викликав швидку допомогу, яка забрала його з місця події до медичного закладу.

Оскільки у дитини діагностували забій, батьки забрали його додому та відмовилися від госпіталізації . Інші обставини з’ясовує слідство. Просимо школярів бути уважними на дорозі!», – зазначив заступник директора ЛКП «Львівелектротранс» Віталій Баранський.

Нагадаємо, нещодавно 29-річна жінка з малолітньою дитиною травмувалась, не зорієнтувавшись своєчасно у ситуації на дорозі. Відтак, просимо пасажирів та мешканців міста бути уважними на дорозі, дотримуватися правил дорожнього руху, навчати дітей не перебігати пішохідний перехід, дивлячись у телефон, а навпаки очікувати відповідний сигнал світлофора. Пам’ятайте, що увага та пильність – рятують життя!

Довідково:

За даними Служби безпеки руху ЛКП «Львівелектротранс» від початку року трапилося 11 дорожньо-транспортних пригод за участю рухомого складу підприємства, з них 5 з пішоходами.

 

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник