У четвер, 8 жовтня 2020 року відбулась процедура  відкриття тендерних пропозицій у межах торгів «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській»  в рамах проєкту Європейського банку реконструкції та розвитку «Модернізація тролейбусного транспорту м. Львів».

Оголошення міжнародного тендеру за компонентом «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській » відбулося 13 серпня 2020 року. Попередній кінцевий термін подання заявок – 28 вересня 2020 року, проте, відповідно до запитів учасників, подання заявок було продовжено до 8 жовтня цього року.

Серед потенційних учасників тендеру, що ознайомились з тендерною документацією було 35 компаній з України, Польщі, Чеської Республіки, Туреччини, Китаю та  Словенії, з яких чотири українських компанії проявили найбільший інтерес щодо участі в тендері та були присутніми на роз’яснювальній зустрічі  в ЛКП «Львівелектротранс», а також ознайомились з об’єктом  14 вересня 2020 року .

Під час процесу розкриття тендерних пропозицій, платформа ECEPP автоматично створила протокол процесу відкриття, який після завершення процедури було надіслано тендерному комітету ЛКП «Львівелектротранс». В межах подачі тендерних заявок, було отримано одну пропозицію від Об’єднання  ТОВ “Вальво” ( Україна), ТОВ “Магістраль Інжиніринг” (Україна), ТОВ “Еле-Комп” (Польща), ТОВ “Елелектротехніка” (Чеська Республіка) , з загальною ціною тендерної пропозиції 2, 922,757.56 євро ( в т.ч. ПДВ).

Зазначимо, що процедуру відкриття тендерних пропозицій вперше проведено за допомогою електронної системи ECEPP відповідно до Політики та Правил закупівель Європейського банку реконструкції та розвитку.

Станом на сьогодні, тендерний комітет розпочав оцінку тендерної пропозиції на відповідність кваліфікації, технічним специфікаціям відповідно до тендерних вимог.

За матеріалами

Групи реалізації проектів МФО