Нормативно-правова база

1. Правила ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку;

2. Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 309 “Про затвердження Кодексу системи передачі

3. Постанова № 307 від 14703.2018 “Про затвердження Правил ринку”

4. Закон України «Про ринок електричної енергії»;

5. Закон України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»

6. Постанова НКРЕКП №1469 від 27.12.2017 року «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу»;

7. Постанова НКРЕКП № 311 від 14.03.2018 року «Про затвердження Кодексу комерційного обліку електричної енергії»;

8. Постанова НКРЕКП № 310 від 14.03.2018 року «Про затвердження Кодексу систем розподілу»;

9. Постанова НКРЕКП № 312 14.03.2018 року «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії»;

10. Закон України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»;

Договір постачання на сайті 

РОЗ’ЯСНЕННЯ РАХУНКУ

ПРАВИЛА СПІВПРАЦІ З НАМИ

Постачання (продаж) електричної енергії споживачу здійснюється за договором про постачання електричної енергії споживачу обраним споживачем електропостачальником, який отримав відповідну ліцензію, за вільними цінами.
Електропостачальник до укладення зі споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу має надати інформацію про істотні умови договору та про наявний вибір комерційних пропозицій.
Споживач перед укладенням договору про постачання електричної енергії споживачу має ознайомитись з умовами постачання електричної енергії, правами та обов’язками, обрати відповідну комерційну пропозицію та зазначити її у заяві-приєднані до умов договору. обрана споживачем комерційна пропозиція є додатком до укладеного відповідним електропостачальником та споживачем договору.
Ціна на електричну енергію є економічно обґрунтованою, прозорою та недискримінаційною, що включає, зокрема, ціну купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії, ціну (тариф) на послуги постачальника електричної енергії, ціни (тарифи) на послуги оператора системи передачі, оператора системи розподілу та постачальника послуг комерційного обліку відповідно до укладених договорів про надання відповідних послуг.
Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору, та вважається укладеним з дати відкриття особового рахунка за об’єктом споживача або внесення змін до такого особового рахунка, про що споживач інформується у передбаченому договором порядку.

Правила роздрібного ринку електроенергії

ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

ТУТ ЗНАХОДИТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ, ЩОДО ПОРЯДКУ ПОДАННЯ СПОЖИВАЧАМИ ЗВЕРНЕНЬ, СКАРГ, ПРЕТЕНЗІЙ, НАДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ ТА ЇХ РОЗГЛЯД.
Всі спори між постачальником і споживачем вирішуються у швидкий, прозорий і справедливий спосіб шляхом досудового врегулювання. постачальник розглядає письмові та/або отриманні на електронну адресу постачальника звернення, скарги, претензії від споживача і протягом місяця повідомляє про результати їх розгляду, письмово та/або електронною поштою, якщо інші умови не передбачені правилами роздрібного ринку електричної енергії.
У разі недосягнення між постачальником і споживачем згоди шляхом переговорів, сторони мають право звернутися із заявою про вирішення спору до регулятора або його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України. врегулювання спорів регулятором або його територіальними підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого регулятором порядку.
ТАКОЖ ЗА НИЩЕВКАЗАНОЮ КОНТАКТНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ СПОЖИВАЧ МОЖЕ НАДАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ..
Наші контакти та контактна інформація підрозділів
постачальника відповідальних за розвязання спорів
Додаткові документи:
Контактна інформація підрозділів постачальника відповідальних за розв’язання спорів:

79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2

Телефон: +38 (032) 238-68-50

Факс: 032-238-28-45

Відповідальна особа: Директор ЛКП “Львівелектротранс” – Свищо Андрій Михайлович