Сьогодні, 22 вересня, на території Трамвайного депо відбувся  безкоштовний майстер-клас із домедичної допомоги для персоналу Львівського комунального підприємства «Львівелектротранс». Подія присвячена Всесвітньому дню надання медичної допомоги та Дню працівників цивільного захисту.

Організатором заходу виступило ЛКП «Львівелектротранс», за методичного та практичного сприяння Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Під час майстер класу завідувачка тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Людмила Гера спільно з фахівцями показали практичні методи порятунку життя людини.

Для відпрацювання практичних навичок медики використовували: манекени, муляжі та інші засоби. Під наглядом фахівців учасники тренінгу наочно побачили як правильно надавати допомогу та навчились самостійно виконували всі необхідні маніпуляції. Були проведені практичні заняття з зовнішнього масажу серця та штучної вентиляції легень.

До програми майстер-класу увійшли методики визначення зупинки дихання та серцевої діяльності, навики з проведення серцево-легеневої реанімації, а також учасники навчились як правильно надавати домедичну допомогу пасажиру, який втратив свідомість.

Директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо зауважує, що подібні навчання є вкрай необхідними.

«Наше підприємство працює цілодобово 24/7 без вихідних і святкових днів, обслуговує мережі, колію, рухомий склад тощо, що у сукупності формує одну послугу – перевезення пасажирів. На жаль, трапляються різні випадки, тому краще отримати навички, заздалегідь підготуватися та знати як запобігти трагічним випадкам. Водночас, розуміти правила надання домедичної допомоги пасижиру, до приїзду карети швидкої медичної допомоги», – зазначив Андрій Свищо.

Довідково:

126 років тому у Львові відкрили регулярний рух електричного трамвая. Довжина ліній становила 8,3 кілометра. Сьогодні ЛКП «Львівелектротранс» – це 135 трамваїв та 85 тролейбусів, а загальна протяжність трамвайних колій – 82 кілометри. Підприємство складається з п’яти основних підрозділів – трамвайного депо, тролейбусного депо, служби енергогосподарства, служби колії і служби автотранспорту. Загалом у цих підрозділах працює 1274 особи.

 

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник