У Києві підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту за підсумками ІІІ кварталу 2020 року. В конкурсі брало участь 22 експлуатаційних підприємства, серед яких ЛКП «Львівелектротранс».

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Зокрема, серед підприємств першої групи: ЛКП «Львівелектротранс» (керівник підприємства – Свищо Андрій Михайлович; голова профкому – Гайдар Ігор Васильович) вибороло ІІ місце у рейтингу конкурсу.

«Колеги, дякую за щиру і віддану працю! Не зупиняємося на цьому. Бажаю нових професійних успіхів та здійснення усіх проєктів. Дякую за можливість взяти участь у конкурсі корпорації «Укрелектротранс»!», – зазначив директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо.

Зазначимо, ініціатором конкурсу виступила Корпорація підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.

 

Прес-служба ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Мельник