16 жовтня о 10.00 відбулась передтендерна зустріч по реконструкції трамвайного депо в рамках проекту Європейського банку реконструкції та розвитку.

Під час зустрічі потенційні учасники тендеру змогли отримати відповіді на питання, пов’язані з реконструкцією та модернізацією електротраспортного депо №2, а також безпосередньо відвідати та оглянути об’єкт, що підлягає ремонту.

Станом на поточну дату сім компаній виявили наміри брати участь у тендері, три з яких прибули на зустріч ( Україна, Польща, Іспанія).

Відповіді на питання та уточнення гості змогли отримати безпосередньо від керівника групи реалізації проектів  МФО ЛКП “Львівелектротранс” Ірини Іванишин, головного інженера Володимира Коваліва, начальника трамвайного депо Романа Василишина, заступника головного інженера Романа Муляра, секретаря тендерного комітету Ігоря Бегея та заступника керівника проектів консультаційної компанії Egis International Максима Молчана.
Після обговорення проекту за круглим столом, гості мали змогу безпосередньо відвідати та оглянути об’єкт, а також зробити відео та фото.

05 листопада відбудеться відкриття тендерних пропозицій після якого і буде відомий переможець, що буде реалізовувати проект.

Нагадаємо, що 05 вересня 2019р. ЛКП «Львівелектротранс» в рамках проекту ЄБРР оголосили міжнародний тендер на реконструкцію трамвайного депо на вул. Промиловій, 29.

Контракт включає в себе будівельні роботи, у тому числі: внутрішні оздоблювальні роботи, улаштування підлоги, фундаментів під устаткування та трамвайну колію в приміщенні депо (профілакторій), улаштування котельні, нові внутрішні інженерні системи (водопровід, опалення, каналізація, газова система, електричні мережі, освітлення тощо) та зовнішні інженерні системи (водопровід, каналізація, газопостачання). Контракт повинен бути виконаний відповідно до проекту, підготовленого Замовником, проте Підряднику пропонується розробити проект для котельні й систем опалення та вентиляції (ОВ).

Термін завершення робіт: 365 днів.