Фото Дмитра Дроздова

У листопаді через ДТП і паркування у неналежних місцях, підприємство вимушено зупинило свої транспортні засоби майже на 80 годин. Зокрема, зафіксовано 23 випадки простою через неправильне паркування, що затримали рух міського електротранспорту на 14 годин, а також 103 випадки ДТП, які спричинили 65 годин затримки у русі.

«Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» вкотре звертається до водіїв міста з проханням не паркувати авто на шляхах курсування міських трамваїв та тролейбусів, бо, як бачимо із наведеної статистики, близько третини усіх випадків, що спричинили простій громадського транспорту, пов’язані саме з неналежно припаркованими автомобілями.

Також уже сьогодні у Франківському районному суді Львова та Пустомитівському районному суді Львівської області перебувають два позови до винуватців схожих простоїв indianpharmall.com. Також по 22 схожих епізодах, які трапилися у липні, ЛКП «Львівелектротранс» планує подати аналогічні позови, як тільки отримає дані про порушників від Патрульної поліції Львова.