На участь у проекті «Реконструкція та модернізація електротранспортного депо (Реконструкція трамвайного депо №2 ЛКП «Львівелектротранс» за адресою вул. Промислова, 29, м. Львів, Україна)» подали документи чотири компанії:

  1. ТОВ «ІНКО ЛТД» (Пустомити, Україна);
  2. ПП «ВІР-Західбуд» (Львів, Україна);
  3. ТОВ «ВАТЦЕНРОДЕ» (Київ, Україна);
  4. «Cobra instalaciones v servicios S.A.» (Іспанія/Spain).

На розкритті тендерних пропозицій були представники всіх компаній-учасників, тендерний комітет проектів МФО ЛКП «Львівелектротранс», представники консультантів французької компанії Ежіс Інтернешнл від Європейського баку реконструкції та розвитку та представник Львівської міської ради. Тендерний комітет приступив до оцінки документації. Тендерна процедура відбувається відповідно до Політики та процедур закупівель ЄБРР.

Нагадаємо, що 05 вересня 2019 р. ЛКП «Львівелектротранс» в рамках проекту ЄБРР оголосило міжнародний тендер на реконструкцію трамвайного депо на вул. Промиловій, 29 tadacip precio. Від початку оголошення тендеру чотирнадцять компаній виявили наміри брати участь у тендері.

Контракт включає в себе будівельні роботи, у тому числі: внутрішні оздоблювальні роботи, улаштування підлоги, фундаментів під устаткування та трамвайну колію в приміщенні депо (профілакторій), улаштування котельні, нові внутрішні інженерні системи (водопровід, опалення, каналізація, газова система, електричні мережі, освітлення тощо) та зовнішні інженерні системи (водопровід, каналізація, газопостачання). Контракт повинен бути виконаний відповідно до проекту, підготовленого Замовником, проте Підряднику пропонується розробити проект для котельні й систем опалення та вентиляції (ОВ).

Термін завершення робіт: 365 днів.