7 квітня 2020 року о 13:05 вперше за історію проекту «Міський громадський транспорт в Україні» в режимі онлайн-відео-конференції відбулось розкриття тендерних пропозицій щодо «Постачання 10 нових низькопідлогових зчленованих трамвайних вагонів, довжиною 29-33 м, включаючи набір запасних частин та витратних матеріалів, набір обладнання та інструментів для обслуговування, ремонту та супутні послуги» під керівництвом Голови тендерного комітету проектів МФО Ірини Іванишин. Даний проект реалізується за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку та відповідно до Політики та Правил закупівель даної фінансової інституції.

Оголошення міжнародного відкритого тендеру відбулося 10 лютого 2020р., термін подання пропозицій – 24 березня 2020р. та продовжено до 07 квітня 2020р. у зв’язку із запитами потенційних учасників.

Потенційними учасниками тендеру були::

  • ТОВ “СП “ЕЛЕКТРОНТРАНС” (Львів, Україна);
  • PESA Bydgoszcz SA (Бидґощ, Польща);
  • Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. (Познань, Польща);
  • ТОВ «Татра-Юг» (Одеса, Україна)
  • ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ “ЛІТАН”( Дніпро, Україна)
  • ТОВ “БКМ-Україна” (Луцьк, Україна)
  • Bozankaya (Туреччина)
  • ŠKODA TRANSPORTATION a.s. (Чехія)

 

Взяло участь у тендері 2 компанії:

1) PESA Bydgoszcz SA,

2 ) Консорціум ТзОВ «Спільне українсько-німецьке товариство Електронтранс» та ТзОВ «ЕлектронМаш».

 

Під час розкриття електронного файлу, надісланого компанією «Песа», не було надано самої тендерної пропозиції та супутніх документів, що необхідні для подальшого розгляду комітетом. Натомість, учасник надав супровідний лист-пояснення щодо знемоги підготувати документи до вказаного терміну. Консорціум ТзОВ «Спільне українсько-німецьке товариство Електронтранс» та ТзОВ «ЕлектронМаш».подали поний пакет пропозиції. Загальна ціна Тендерної пропозиції становить 17 522 493.00 євро без ПДВ.

Також інформуємо, що під час терміну подання тендерних пропозицій компанія « Песа» подала офіційну скаргу до Європейського інвестиційного банку щодо обмеженння міжнародної конкуренції, з вимогою продовжити термін подання документів до 01 червня 2020.

Проте, ЛКП «Львівелектротранс» провели усю процедуру згідно Політики та Правил закупівель ЄІБ, надаючи усім потенційним учасникам одинакові умови для участі: 58 днів для підготовки тендерної пропозиції, включаючи продовження терміну подачі пропозицій. Окрім того, більше ніхто із потенційних учасників не звертався щодо наступного продовження термінів подачі пропозицій

Підсумовуючи, інформуємо, що під час зустрічі відкриття тендерних пропозицій присутніми було двоє учасників, однак отримано було лише один повний комплект документів для подальншої оцінки.

Наразі тендерний комітет вивчає подані документи та готує звіт про оцінювання пропозицій для подальшого його погодження з Банком.

Відео:

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZnaCgkZFaTRQbifNcjtpOnox8XfzVTHJ7TX